Antalya Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşımacılık sistemi son yılların en gözde taşıma yöntemleriden biridir. Yüksek binalar ve dar koridora sahip yapılarda Antalya Asansörlü Nakliyat hizmetimiz sayesinde pratik ve kolay bir taşımacılık imkanı sağlanmaktadır. Sadece pratik olması değil aynı zamanda değeri yüksek olan eşyalarınızın lift sayesinde hiç bir zarar görmeden kolayca naklini sağlamaktadır. Her taşımacı firmada Antalya da Asansörlü hizmet vereni bulmak kolay değildir. Profesyonel düzeyde bu işleri yürüten firmalarda bulunan bu platform maliyetinin yüksek oluşu nedeni ile sayısıda fazla değildir. Antalya Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde sizlere avantaj ve kolaylıklar sunan firmamızadan bu konuda da destek alabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat nedir?

Bazı binalar günümüz modern yapısında değil ve hatta çok katlı olmasına rağmen asansör bulunmamaktadır. Kimi daire için asansör bulunsa da Ev Taşıma için pek kullanışlı değil bir çok eşya da sığmamaktadır. Onun dışında yine oda kapıları dar olabildiği gibi bina koridorlarıda büyük hacimdeki ürün ve eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınmasına engel olmaktadır. Antalya Asansörlü Nakliyat hizmeti işte tam burada devreye girer ve bina dışından platformlu asansörü sayesinde eşyaların kolayca indirilmesi ve nakliyat kamyonuna taşınmasını sağlamaktadır.Bu uygulama bina dış yüzeyinden balkon kısmalarından eğer balkon yoksa salon camının sökülmesi ile kolayca yapılır. Taşıma sonrası cam tekrar yerine yerleştirilmektedir.

Antalya Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Firmamız prensibi kurulduğu günden bugüne ekonomik fiyat avantajları ile sizlere daima destek olmuştur. Antalya ilçelerinde ve tüm mahalle semtlerde sizlere aynı uzaklıkta olan firmamız fiyatlar açısından her evimizin ailemizin bütçesini sarsmayacak rakamlarla hizmet vermiştir. Antalya Asansörlü Nakliyat ve taşımacılık içinde en düşük ücret tarifleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Güncel tam fiyatları öğrenmek için lütfen nakliyat uzmanlarımıza ulaşıp hemen telefonda olsa dahi fiyatları öğrenebilirsiniz.